Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

27.2.2017 Ponuka čerstvej hovädziny

V marcovom rozvoze našich výrobkov chceme pre Vás a spolu s Vami otestovať novú ponuku - a to ponuku čerstvého hovädzieho mäsa od nášho dodávateľa hovädziny Agro Družstvo Mutné. Ako by to malo fungovať? V stredu ráno- v deň rozvozu k nám do mäsiarstva dorazia polovice býčkov, ktoré sa ďalej rozrábajú na jednotlivé kusy mäsa. Rozporcované mäso podľa Vašich objednávok vákuovo zabalíme a doplníme do tašiek s oravskými dobrotami. Kedže sa táto práca musí stihnúť v priebehu 2-3 hodín, v prípade výraznejšieho meškania dodávateľa nebudeme schopní Vám čerstvé mäso poslať.

Všetky objednávky čerstvej hovädziny budú vákuovo zabalené, mäsko Vám bez problémov v neporušenom obale a v správnej teplote (0-4 st.C) vydrží 10-14 dní. Toľko teória, poďme vyskúšať, či a ako to bude fungovať v praxi ;-) Za Vaše objednávky, súčinnosť a spätnú väzbu vopred ďakujeme.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

wenatchee dating sites JamesTor 21.06.2017 15:35